Bjarne Kjell ble ufør som 44-åring, krever 8,5 millioner
Publisert: 09.01.2018

Lenke til NRK.no

https://www.nrk.no/rogaland/oljearbeider-saksoker-forsikringsselskap-for-millionbelop-1.13855758

Marienborg-saken i bilder
Publisert: 09.11.2017

http://www.adressa.no/nyheter/trondheim/article10226237.ece

Lenke til Marinborgsaken i bilder, på adressa.no

Dette er noen bilder fra Adresseavisens reportasjer om kreftfunnene ved Marienborg.

ALF Hovedstyret 2017-2019
Publisert: 21.05.2017

 

Hovedstyret:

Fra venste: Siv Lisbeth Krokset, Dagfinn Wik, Arild Solvang, Marit Rokkones, Hans Justin Olsen, Svein Rokkones, Solfrid Gyldenskog Mittet.

 

Kontakt informasjon for hovedstyret.

 

Leder:

Dagfinn Wiik

mob: 975 98 064

Mail: post@alfnorge.no

Nest leder:

Svein Rokkones

Likepersonsleder.

mob: 902 53 440

mail: svein@alfnorge.no                 

Styremedlem:

Marit Rokkones

Lokallagskontakt, råd og veilledning.

mob: 905 69 718

mail: marit@alfnorge.no

Styremedlem:

Arild Solvang

Økonomiansvarlig.

mob: 975 97 066

mail: arild@alfnorge.no

Styremedlem:

Siv Lisbeth Krogseth

Sekretær.

mob: 415 25 768.

mail: siv@alfnorge.no

 

Vara: 

Solfrid Gyldenskog Mittet

mob: 920 45 259

mail: solfrid@alfnorge.no

Vara: 

Hans Justin Olsen

mob: 415 09 343

mail: hans@alfnorge.no              

 

 

 

 Foto: Jan Arne Dammen

Rapport om pioneroljearbeiderne i Nordsjøen
Publisert: 18.09.2016

Klikk på lenken for å lese rapporten. 

Ps. filen er 40 MB så det kan ta litt tid å åpen rapporten.

Lenke til rapporten, åpnes i nytt vindu.

Reklamefilm for ALF Norge på youtube.com
Publisert: 30.04.2016

Her er link til ALF Norges reklamefilm på youtube.com

https://youtu.be/PNXILc54Nb8